Zavinovačky na spaní, které Vašemu miminku umožní klidný a bezpečný spánek

První týdny nebo měsíce života dítěte jsou pro mnoho rodičů zvláštním obdobím. Sledovat dítě, když spí, jí, směje se a poznává svět, je ten nejkrásnější pocit pro každou maminku i každého tatínka. Někdy však pozitivní emoce a radost z narození nového člena rodiny přehluší problémy se spánkem batolete.


Víme, jak nepříjemný dokáže být v noci častý pláč a probouzení miminka. Je to problém jak pro něj, tak pro jeho rodiče. Proto nabízíme něco, co Vám pomůže tento problém vyřešit.


S našimi zavinovačkami na spaní je uspávání vašeho dítěte snadné, rychlé a příjemné. Navíc déle spí a méně často se budí. Proto můžeme s jistotou říci, že námi nabízené zavinovačky na spaní jsou doplňkem, který potěší rodiče i miminka. eciątko. 

Zavinovačka pro novorozence Zavinovačka pro novorozence

Klasická zavinovačka pro novorozeně o hmotnosti od 2,5 do 6 kg

Dodavatel: Woombie
Cena: 875,00 Kč
zobrazit více
Letní zavinovačka Woombie pro novorozence Letní zavinovačka Woombie pro novorozence

Letní zavinovačka pro novorozence (1 fáze) o hmotnosti od 2,5 do 6 kg

Dodavatel: Woombie
Cena: 875,00 Kč
zobrazit více
Dětská zavinovačka, která roste s miminkem Dětská zavinovačka, která roste s miminkem

Dětská zavinovačka rostoucí ve čtyřech velikostech + pátá bonusová velikost jako spací pytel do 18 měsíce, dříve pro dítě od 2,5 do 11 kg. Verze s vytahovanými ručičkami bez síťoviny a se síťovinou.

Dodavatel: Woombie
Cena: 1 495,00 Kč
zobrazit více
Zavinovačka pro kojence Zavinovačka pro kojence

Výměnná zavinovačka pro kojence o hmotnosti 6,5 až 9 kg s možností vytažení ručiček

Dodavatel: Woombie
Cena: 995,00 Kč
zobrazit více

Zavinovačky pro novorozence, kojence a starší děti 

První produkt tohoto typu vytvořila s pomocí specialistů americká zdravotní sestra Karen Barski, matka pěti dětí. Jí navržené v roce 2007 zavinovačky na spaní byly určeny pro novorozence, ale nyní v naší nabídce najdete produkty vhodné i pro starší děti.
Jsme si vědomi toho, že problémy s usínáním se mohou objevit v každém věku a batole v každé fázi vývoje potřebuje bezpečný a klidný spánek (nejen jako novorozenec).


Proto rodičům nabízíme:

  • zavinovačky pro novorozence - pro děti o hmotnosti od 2,5 do 6 kg,
  • zavinovačky pro miminka - pro děti o hmotnosti od 6,5 do 9 kg,
  • zavinovačky, které rostou s dítětem - pro děti o hmotnosti od 2,5 do 11 kg.

 

Klidný spánek je základem pro správný vývoj dítěte

Novorozenci a kojenci většinu dne prospí. Potřebují spánek, aby se správně vyvíjely a cítili se dobře. Zatímco vaše miminko spí, jeho tělo produkuje růstové hormony a proteiny potřebné k boji s infekcí a regeneruje se.


Spánek je proto základem pro správný vývoj každého dítěte. Bohužel pro některé děti je péče o tento aspekt docela problém. Mnoho rodičů se musí každou noc potýkat s neustálým probouzením a pláčem svého dítěte. Nošení, kolébání a houpání není efektivní a únava a frustrace jsou stále větší a větší.


Pokud je Vám toto téma známé, jste na správném místě. Naše zavinovačky na spaní Vám pomohou regulovat spánkový rytmus Vašeho dítěte. Díky tomu si Vy i Vaše batole během dne užijete kvalitní spánek a pohodu

 

Největší přednosti zavinovaček na spaní od Woombie

Tzv. zavinování dětí se praktikovalo již před mnoha staletími. Novorozenci byli zavinováni do šátků, plen, dek a jiných materiálů. Bohužel mnohé studie prokázaly, že staré způsoby zavinování dětí nebyly pro jejich zdraví prospěšné. Především byl materiál příliš utažen, což bránilo správnému vývoji dítěte (hlavně hrudník a kyčlí).


Naštěstí naše zavinovačky na spaní nemají nic společného s řešeními z minulosti. Produkty, které nabízíme, jsou zcela bezpečné a mají mnoho dalších výhod. Přesvědčte se, proč se vyplatí vybrat zavinovačky pro kojence, novorozence i starší děti dostupné v naší nabídce. 

 

Dlouhý a klidný spánek 

Víte, proč jsou dětské zavinovačky tak oblíbené po celém světě? Je to proto, že podmínky spánku, které vytvářejí, jsou podobné těm v děloze. Tam se batole cítilo bezpečně a komfortně. To právě zde leží tajemství našich zavinovaček.


Poskytují dítěti dlouhý, bezpečný a klidný spánek díky příjemnému ovinutí jemným materiálem. Mnoho miminek se v takových podmínkách zklidní a rychleji usíná. Díky tomu mohou rodiče odpočívat a déle spát.

Díky zavinovačce na spaní můžete rovněž zapomenout na dlouhé hodiny houpání miminka v náručí.

 

Úleva od bolesti během koliky

Naše výrobky připomínají svým tvarem arašídy, což znamená, že se materiál kolem bříška zužuje. Toto řešení umožňuje snížit problém koliky u batolat. Lehký tlak umožňuje únik nahromaděných plynů, takže dítě netrpí bolestmi bříška a křečemi.

Stojí za zmínku, že kolika je velmi často přímou příčinou nočního probouzení dítěte. Zbavit se tohoto problému pomocí dětských zavinovaček dostupných v naší nabídce proto může pomoci obnovit správný spánkový rytmus pro Vás i Vaše dítě.

 

Bezpečný a na dotek příjemný materiál 

Ohromnou výhodou našich výrobků je také materiál, ze kterého jsou vyrobeny, tedy bavlna. Bavlna je přírodní materiál, proto je pro dětskou pokožku zcela bezpečná - nedráždí ji a nevyvolává alergické reakce. Zajišťuje navíc dobrou cirkulaci vzduchu, takže se dítě nadměrně nepotí.

Naše dětské zavinovačky se vyznačují i tím, že jsou bezešvé. Toto řešení zabraňuje vzniku oděrek.

 

Bez rizika zamrznutí

Některá miminka se během spánku odkrývají nebo si svléknou ponožky nebo jiné části oblečení. Není to bohužel většinou známka toho, že by jim bylo příliš teplo. Mnoho dětí to dělá nevědomě a pak je jim zima.

Díky zavinovačkám na spaní se tohoto problému můžete zcela zbavit. Pokud správně zapnete zip a knoflík, miminko se z "kokonu" nedostane. V noci se proto nebudete muset bát, že ze sebe Vaše dítě shodí deku a prochladne.

 

Bezpečné kyčelní klouby


Dříve používané zavinovačky nebyly pro děti bezpečné a nenapomáhaly jejich správnému vývoji. Hlavní příčinou bylo sevření hrudníku a napřímení nožiček miminka. V počátečním období života je přirozená poloha tzv. žabička. Za žádných okolností nenuťte své miminko zaujmout jinou polohu!

Naše zavinovačky na spaní pro miminka jsou navrženy tak, aby dítě mohlo volně pohybovat nožičkami a umístit je do bezpečné a pohodlné polohy.

 

Zastavení Moro reflexu


Moro reflex je přirozená reakce těla na určité podněty. Je pozorován u novorozenců. Spočívá v tom, že batole reaguje prudkým rozpažením, protažením celého těla, prohnutím hřbetu do oblouku a záklonem hlavičky vzad, následně se přikrčí a přiblíží ramena k sobě.

Dochází k němu, pokud se dítě cítí ohroženo. Tato reakce také bohužel velmi často způsobuje probouzení novorozenců. Zavinovačky na spaní, které poskytují pocit bezpečí, Vám pomohou zbavit se Moro reflexu a Vaše miminko bude dobře spát.


Na co je dobré pamatovat při používání zavinovaček na spaní?


Používání zavinovaček na spaní je pro děti zcela bezpečné, je však třeba pamatovat na několik důležitých pravidel. Nejdůležitější je nezakrývat dítě další přikrývkou nebo peřinou.
Naše zavinovačky poskytují ty správné podmínky pro spánek. Nezapomeňte udržovat správnou teplotu v místnosti (cca. 20–22°C).
Důležité je také odstranit z postýlky veškeré předměty, jako jsou plyšáci, polštáře nebo plenky. Mohou totiž vést i k udušení dítěte!


Jak dlouho lze používat zavinovačku pro dítě?

Na otázku, jak dlouho můžete zavinovačku na spaní používat, bohužel neexistuje jednoznačná odpověď. Vše záleží na chování dítěte, takže stojí za to je pozorovat. Pokud se vaše batole začne přetáčet na bříško, můžete ho začít odstavovat od zavinovačky pomocí verze s rukávy.
Chcete svému dítěti zajistit klidný a bezpečný spánek? Sníte o tom, že prospíte celou noc, aniž byste museli neustále vstávat ke svému batoleti? Chcete mu zajistit správný vývoj?


Pokud jste alespoň na jednu otázku odpověděli kladně, jste na správném místě.


Objednejte si jednu z našich zavinovaček na spaní ještě dnes a těšte se zdravím a pohodou svého dítěte.

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper.pl