Zavinovačka pro novorozence

Klasická zavinovačka pro novorozeně o hmotnosti od 2,5 do 6 kg

Dostupnost: dochází
Odesláno v rámci: 24 hodin
Dodávka: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności zkontrolujte způsoby doručení
Cena: 875,00 Kč 875.00
ilość szt.

product unavailable

* - Pole je povinné

Popis

Zavinování novorozence – jakou zavinovačku vybrat?

Chcete, aby se Vaše miminko cítilo po narození stejně bezpečně jako během těhotenství v maminčině bříšku? Novorozenecký spací pytel Woombie je perfektním řešením. Je navržen tak, aby miminko po porodu neutrpělo šok z prudké změny prostředí.

Naše klasická novorozenecká zavinovačka je určena pro děti o hmotnosti od 2,5 do 6 kg. To znamená, že ji můžete používat po několik dalších měsíců života od chvíle, kdy se Vaše dítě narodí.  

Miminko je krásný dárek, ale každý rodič jistě uzná, že péče o miminko není jednoduchá záležitost, zvláště pokud má časté problémy se spánkem. Naše novorozenecká zavinovačka na spaní byla navržena tak, aby Vašemu miminku poskytla dlouhý, klidný spánek a pomohla rodičům v tomto krásném, ale náročném období.

Zavinovačka na spaní pro novorozence

Objímání jinými slovy také zavinování novorozenců praktikovaly naše babičky, prababičky, ale i mnohem starší generace. Zmínky o zavinování dětí jsme totiž našli už u starých Řeků a Římanů.

I když se naše novorozenecká zavinovačka na spaní velmi liší od staré zavinovačky, účel je stále stejný. Jejím hlavním úkolem je poskytnout dítěti bezpečné a útulné podmínky pro spánek. Takové řešení samozřejmě nevyužije jen Vaše dítě. Spací pytel pro novorozeně pomáhá také rodičům, jelikož výrazně usnadňuje uspávání batolete.

Navíc miminko zabalené v příjemné látce déle spí a méně často se budí, což znamená, že si maminka a tatínek mohou užít prospanou noc a zapomenout na časté vstávání k miminku.

Proč je naše novorozenecká zavinovačka lepší - názory

V minulosti rodiče balili novorozence do šátků, plen nebo obyčejných dek. Bohužel mnohé studie a názory fyzioterapeutů dokazují, že tyto metody nebyly pro dítě dobré. Důvodem bylo především příliš těsné zavinutí batolete. Materiál omezoval jeho pohyby a navíc bránil správnému vývoji kostry. To následně způsobilo deformaci hrudníku a dysplasii kyčlí.

Zavinování je účinný způsob, jak miminko uspat, ale je potřeba vědět, jak na to. Dobrý kokon pro čerstvě narozené miminko je takový, který se s ním bude hezky mazlit, ale zároveň mu umožní volně dýchat a pohybovat nožičkami.  

Takové jsou naše zavinovačky, které svým tvarem připomínají arašíd. Díky tomu si dítě snadno upraví nožičky do přirozené polohy pro novorozence a nehrozí mu problémy s klouby.

otulacz dla niemowlaka
otulacz dla niemowlaka

Nebude miminku v přikrývce moc teplo nebo zima?

Naše bavlněná zavinovačka pro novorozence byla navržena tak, aby poskytovala miminku optimální teplotu pro spánek. Bavlna je prodyšný materiál, takže umožňuje dostatečnou cirkulaci vzduchu, díky čemuž se dítě nepotí.

Každé novorozeně je samozřejmě jiné a může reagovat na teplotu jinak, proto je důležité své miminko sledovat. Pokud si po zdřímnutí v zavinovačce všimnete, že je Vaše dítě zpocené a oblečení má vlhké, sundejte jednu vrstvu.  

Pamatujte také na to, že pokud používáte zavinovačku na spaní pro novorozence, pak je zakrývání dekou nebo peřinou zbytečné, ba dokonce se nedoporučuje.  

Vaše dítě se škrábe na obličeji? Pomůžeme vám tento problém vyřešit

Novorozené miminko ještě neovládá pohyby končetin, a tak se v prvních týdnech života často škrábe rukama na obličeji. Rány na tváři jsou pro dítě bolestivé a způsobují nepohodlí. Někteří rodiče jim v takových situacích nasazují rukavičky nebo ponožky. Bohužel toto řešení není zcela účinné, jelikož si dítě může materiál z ruky sundat.  

Naše novorozenecká zavinovačka se zipem zabraňuje nekontrolovaným pohybům ručiček a zabraňuje tak tomu, aby si batole ublížilo.  

Jak nasadit a používat zavinovačku pro novorozence?

  1. Položte zavinovačku na postel a následně položte dítě na otevřené Woombie.
  2. Vložte nohy dítěte do spodní části zavinovačky
  3. Zapněte knoflík novorozenecké zavinovačky pod krkem miminka
  4. Zapněte oboustranný zip originálního Woombie a máte hotovo!

Podívejte se také na video na našem oficiálním kanále Woombie na YouTube

Vím, že Vám záleží na zdraví, bezpečí a pohodě Vašeho dítěte. Určitě si vyberte naši klasickou novorozeneckou zavinovačku. Důvěřujte znalostem a zkušenostem matky pěti dětí Karen Barski, která pro své děti navrhla první zavinovačku Woombie.  

Jsme si vědomi toho, že péče o děti je výzvou. Některá miminka jsou v noci obzvlášť neklidná a k uspání vyžadují hodně trpělivosti. V takových situacích mají rodiče těžký úkol. Vyberte si to, co je pro Vaše dítě nejlepší! Objednejte si zavinovačku již nyní a získejte jistotu, že Vaše dítě spí zdravě a klidně.

zavinovacka

Náklady na dopravu Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Stát doručení:

Klasická verze

Dětská zavinovačka Woombie je zárukou klidného a bezpečného spánku Vašeho dítěte. Příjemně obejme miminko a působí dojmem blízkosti jako v maminčině bříšku. Snižuje také riziko SIDS (tzv. syndrom náhlého úmrtí kojenců). Díky použití zavinovačky se miminko rychle uklidní. Výrobek pomáhá dítěti během spánku zůstat ve správné poloze na zádech. Vyrobeno bezešvou technikou z měkkých a příjemných materiálů, nedráždí jemnou pokožku. Zip umožňuje rychlé zavinutí dítěte a snadný přístup během nočního přebalování.

Varianta se síťkou

Dětská zavinovačka Woombie se síťovinou je perfektním řešením pro děti, které nerady spí v příliš vysokých teplotách. Jedná se o ideální variantu především na letní dny. Fungovat však bude i v jiných ročních obdobích. Prodyšný materiál na hrudi účinně odvádí přebytečné teplo. Díky tomu má miminko ideální podmínky pro klidný spánek. Síťovina je vyrobena z měkké spandexové bavlny určené pro citlivou dětskou pokožku.

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper.pl