Zavinovačka pro kojence

Výměnná zavinovačka pro kojence o hmotnosti 6,5 až 9 kg s možností vytažení ručiček

Dostupnost: dochází
Odesláno v rámci: 24 hodin
Dodávka: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności zkontrolujte způsoby doručení
Cena: 995,00 Kč 995.00
ilość szt.

product unavailable

* - Pole je povinné

Popis

Dětské zavinovačky jsou perfektním řešením pro batolata, která se mají čile k světu

Kdo řekl, že zavinování je určeno pouze pro novorozence? Tento způsob uspávání dobře poslouží i starším dětem. Stačí si vybrat ten správný produkt!

Naše zavinovačka je určena pro děti o hmotnosti od 6,5 do 9 kg, takže ji můžete používat až do věku 9 měsíců. Starší batolata mohou mít také problémy se spánkem. V naší nabídce jsme umístili produkt speciálně pro tyto příležitosti - v zájmu dětí i rodičů.

Bavlněný spací pytel pro miminko dobře poslouží nejen v noci, ale i při zdřímnutí během dne. Jemný materiál a příjemné zavinutí zajistí, že Vaše batole usne na dlouhou dobu a bude spát zdravě a klidně.

Díky čemu je naše zavinovačka pro batolata dokonalá v případě starších děti? Jedná se o doplňkovou možnost vytažení ručiček. Tento model byl navržen tak, aby batole mohlo objevovat svět prostřednictvím hmatu. Otvory umožňují kdykoli vytáhnout nebo schovat ručičky, díky čemuž můžete zavinovačku přizpůsobit aktuálním potřebám svého dítěte.

 

otulacz dla niemowlaka - rozwiązanie dla maluchów ciekawych świata
otulacz dla niemowlaka - rozwiązanie dla maluchów ciekawych świata

Připravte své miminko na novou formu spánku díky zavinovačce

Novorozenci potřebují v prvních týdnech po porodu zavinutí. Díky tomu se mohou cítit jako v maminčině bříšku. Teplo a bezpečí, které cítí, když jsou zabaleny do jemného materiálu, jim umožňuje postupně si zvykat na nové prostředí.

Čím je však dítě starší, tím méně zavinování potřebuje. První verze naší zavinovačky je klasický kokon, ze kterého se batole nemůže vysvobodit. Tyto podmínky jsou pro novorozence nejlepší, jelikož mu ručičky blízko trupu dávají pocit bezpečí.

Spací pytel pro miminka umožňuje otevření rukávů. Proto se skvěle hodí pro období odstavování dítěte od zavinování. Pamatujte, že dítě nesmíte od zavinování odstavit náhle. Vaše batole si musí na novou formu spánku postupně zvykat.

Díky možnosti vytažení ručiček naučíte své dítě spát bez zavinovačky. Jak to udělat? Jediné, co musíte udělat, je začít prodlužovat dobu spánku s rozepnutými rukávy. Zpočátku to můžete dělat během jednoho zdřímnutí denně. Po chvíli zkuste batoleti vytáhnout ruce na noc. Nezapomeňte sledovat jeho chování.

 

Dětská zavinovačka pro batolata, která se zajímají o svět

Dětská zavinovačka s možností vytažení ručiček má ještě jednu velkou výhodu. Toto řešení dává dítěti větší volnost a možnost zkoumat okolí pomocí doteku. Starší batolata velmi dychtivě berou do rukou zajímavé předměty. Tyto reflexy by neměly být potlačovány, protože je to přirozená fáze vývoje dítěte.

Naše dětská zavinovačka Vám umožní otevřít rukávy a vytáhnout ručičky Vašeho batolete, jakmile zaznamenáte jeho touhu sahat po věcech. Nezapomeňte, že se také můžete kdykoli vrátit k předchozí podobě a zabalit dítě do pěkného kokonu.

Vhodná poloha na spaní se zavinovačkou pro nemluvně

Mnoho rodičů si klade otázku, zda je zdravé ukládat tělo způsobem, jaký přináší kokon pro nemluvně. Názory na to jsou jednomyslné. Spaní na zádech je pro dítě nejzdravější poloha a naše zavinovačky je k tomu nutí. 

Při takovém uložení těla si páteř zachovává přirozené zakřivení, které umožňuje její správný růst. Kromě toho může miminko volně pohybovat nožičkami.

otulacz dla niemowlaka - rozwiązanie dla maluchów ciekawych świata
otulacz dla niemowlaka - rozwiązanie dla maluchów ciekawych świata

Zapomeňte na podráždění a rány na pokožce miminka

Obyčejné přikrývky nebo dečky, kterými rodiče přikrývají svá batolata, když spí, mohou způsobit podráždění a poškrábání pokožky dítěte. Pokud vybíráte přikrývku pro miminko, nedoporučují se jakékoliv zipy, knoflíky nebo ozdoby. Může se snadno zranit a poškrábat svou jemnou pokožku.

Při výběru naší dětské zavinovačky se nemusíte obávat takových nepříjemných překvapení. Batole je zabaleno do jemného materiálu, který není schopno samo sundat. Můžete si tedy být jisti, že si neublíží.

Důvěřujte Woombie a vyberte si zavinovačku pro miminko

Zavinovačka pro nemluvně byla vytvořena s ohledem na celou rodinu. Jemný a vzdušný materiál miminko zabalí a umožní mu rychleji usnout a v noci se méně často probouzet. Snadné a příjemné usínání a absence častého probouzení je rovněž výhodou pro rodiče. Pokud pečujete o miminko, jistě víte, o čem je řeč.

Důvěřujte značce, jejíž produkty si zamilovali miliony matek a otců po celém světě. Objednejte si zavinovačku Woombie a zapomeňte na dlouhé hodiny houpání batolete. Naše dětská zavinovačka Vám umožní postarat se o klidný a bezpečný spánek Vašeho dítěte.

Proto nečekejte a vyberte si náš spací pytel ještě dnes!

Náklady na dopravu Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Stát doručení:

Klasická verze

Dětská zavinovačka Woombie je zárukou klidného a bezpečného spánku Vašeho dítěte. Příjemně obejme miminko a působí dojmem blízkosti jako v maminčině bříšku. Snižuje také riziko SIDS (tzv. syndrom náhlého úmrtí kojenců). Díky použití zavinovačky se miminko rychle uklidní. Výrobek pomáhá dítěti během spánku zůstat ve správné poloze na zádech. Vyrobeno bezešvou technikou z měkkých a příjemných materiálů, nedráždí jemnou pokožku. Zip umožňuje rychlé zavinutí dítěte a snadný přístup během nočního přebalování.

Varianta se síťkou

Dětská zavinovačka Woombie se síťovinou je perfektním řešením pro děti, které nerady spí v příliš vysokých teplotách. Jedná se o ideální variantu především na letní dny. Fungovat však bude i v jiných ročních obdobích. Prodyšný materiál na hrudi účinně odvádí přebytečné teplo. Díky tomu má miminko ideální podmínky pro klidný spánek. Síťovina je vyrobena z měkké spandexové bavlny určené pro citlivou dětskou pokožku.

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper.pl