Dětská zavinovačka, která roste s miminkem

Dětská zavinovačka rostoucí ve čtyřech velikostech + pátá bonusová velikost jako spací pytel do 18 měsíce, dříve pro dítě od 2,5 do 11 kg. Verze s vytahovanými ručičkami bez síťoviny a se síťovinou.

Dostupnost: dochází
Odesláno v rámci: 24 hodin
Dodávka: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności zkontrolujte způsoby doručení
Cena: 1 495,00 Kč 1495.00
ilość szt.

product unavailable

* - Pole je povinné

Popis

Rostoucí zavinovačka pro dítě, se kterou se postaráte o klidný spánek Vašeho batolete v různých fázích jeho vývoje

Děti mají v každé fázi svého života úplně jiné potřeby. První týdny po porodu jsou obdobím, kdy je potřeba je udržovat v teple a bezpečí, protože po opuštění dělohy prožívají jakýsi šok.

Novorozenci rychle začínají poznávat svět a zajímají se o své okolí. Proto potřebují vhodné podmínky, aby mohli svobodně objevovat nové věci.

Reagovat na potřeby dětí je úkol pro rodiče, ale víme, že být mámou nebo tátou může být velkou výzvou. Proto se snažíme rodiče podporovat nabídkou produktů, které jsou nápomocné při péči o jejich batolata.

Naše dětská zavinovačka kombinuje všechny nejlepší vlastnosti předchozích verzí. Není náhodou, že jí říkáme rostoucí zavinovačka. Je určena pro děti o hmotnosti od 2,5 do 11 kg.

Jediná zavinovačka, která roste s Vaším dítětem

Náš spací pytel, který roste s dítětem, je jediným takovým výrobkem na světě. Byl navržen tak, aby jeho struktura umožňovala rychlou změnu velikosti na větší. Díky tomu nemusíte v každé další životní etapě kupovat novou zavinovačku. Jeden produkt Vám bude sloužit od narození až do 9 měsíce života dítěte.

Jak změnit velikost zavinovačky? Pokud si všimnete, že Vaše dítě vyrostlo natolik, že se nevejde do spacího pytle, stačí jen vhodně rozepnout zip. Zavinovačka změní svou velikost, díky čemuž se přizpůsobí Vašemu dítěti.

Problémy se spánkem se objevují v každé fázi života, proto je zavinovačka pro děti, kterou snadno přizpůsobíte svému dítěti, mimořádně pohodlným řešením.

Dětská zavinovačka s odepínacími rukávy

Po nějaké době se z novorozeného miminka stává nemluvně. V této fázi se dítě velmi zajímá o to, co ho obklopuje. Začíná období natahování ručiček a sahání po zajímavých předmětech. Pokud chcete svému dítěti dopřát před spaním pohyb ručičkami a chcete aby si hrálo, pak je zavinovačka pro rostoucí miminko pro Vás tím pravým.

Boční otvory umožňují kdykoli uvolnit ruce Vašeho dítěte. Díky tomu můžete před zdřímnutím dopřát svému batoleti zábavu a velkou volnost pohybu a během spánku vrátit ruce zpět do zavinovačky a zajistit mu útulné podmínky pro spánek.

Možnost rozepínání rukávů bude také perfektní, pokud chcete dítě odnaučit od zavinovačky. Nezapomeňte to však dělat postupně. Během dne je dobré natáhnout ruce na jedno zdřímnutí.

otulacz dla dzieci rosnący woombie
otulacz dla niemowlaka - rozwiązanie dla maluchów ciekawych świata

Zbavte se problémů se spánkem svého miminka jednou provždy

Někteří rodiče mají štěstí, že jejich děti spí dobře celou noc. Bohužel se však také stává, že se dítě velmi často budí a znovu je uspat je opravdová výzva. To má vliv na zdraví a pohodu rodičů i dítěte, protože ani jeden z Vás nemá dostatek spánku.

Hlavním úkolem naší dětské zavinovačky je regulovat rytmus spánku. Pokud miminko zabalíte do jemného, vzdušného materiálu, usne mnohem rychleji a bude spát déle. Pokud jste unaveni z častého nočního probouzení a mnohahodinové houpání a kolébání nepřináší žádné výsledky, je zavinovačka pro Vás tím pravým.

Usnadní Vám uspávání miminka a zajistí, aby Vaše batole klidně a bezpečně spalo v každé fázi svého vývoje!

Omezte problém koliky v každé fázi vývoje dítěte

Naše zavinovačka na zip se mění spolu s dítětem, ale její funkce zůstávají stejné. Kromě normalizace rytmu spánku Vám spací pytel také umožňuje snížit problém s kolikou u Vašeho dítěte - bez ohledu na velikost, kterou používáte.

To je možné díky jejímu arašídovému tvaru. Batole má spoustu prostoru pro volný pohyb nohou, ale materiál je kolem bříška zúžený. Vzniká tak jemný tlak, který umožňuje vytlačování nahromaděných plynů a poskytuje tak úlevu od bolesti.

Křeče vyvolané kolikou mohou také způsobit, že se Vaše dítě často probouzí a pláče. Zmenšit tento problém Vám pomůže naše dětská zavinovačka, díky které zaznamenáte výrazné zlepšení kvality spánku Vašeho batolete.

Vyberte si spací pytel, který roste s Vaším miminkem

Máte dost bezesných nocí? Obáváte se, že časté probouzení Vašeho dítěte může negativně ovlivnit jeho zdraví? Podívejte se, jak naše dětská zavinovačka ovlivní spánek Vašeho dítěte.

Pamatujte, že spánek je základní fyziologickou potřebou každého člověka a u dětí je tento aspekt ještě důležitější. Novorozenci a nemluvňata by měli většinu dne prospat. Pokud se Vaše děťátko často budí a krátce spí, jednejte co nejdříve.

Rostoucí spací pytel Vám pomůže postarat se o klidný a hluboký spánek Vašeho miminka v každé fázi jeho vývoje – od narození až do 9 měsíce života!

Objednejte si zavinovačku od Woombie ještě dnes a připojte se ke skupině milionů spokojených rodičů!

otulacz dla niemowlaka - rozwiązanie dla maluchów ciekawych świata

Náklady na dopravu Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Stát doručení:

Klasická verze

Dětská zavinovačka Woombie je zárukou klidného a bezpečného spánku Vašeho dítěte. Příjemně obejme miminko a působí dojmem blízkosti jako v maminčině bříšku. Snižuje také riziko SIDS (tzv. syndrom náhlého úmrtí kojenců). Díky použití zavinovačky se miminko rychle uklidní. Výrobek pomáhá dítěti během spánku zůstat ve správné poloze na zádech. Vyrobeno bezešvou technikou z měkkých a příjemných materiálů, nedráždí jemnou pokožku. Zip umožňuje rychlé zavinutí dítěte a snadný přístup během nočního přebalování.

Varianta se síťkou

Dětská zavinovačka Woombie se síťovinou je perfektním řešením pro děti, které nerady spí v příliš vysokých teplotách. Jedná se o ideální variantu především na letní dny. Fungovat však bude i v jiných ročních obdobích. Prodyšný materiál na hrudi účinně odvádí přebytečné teplo. Díky tomu má miminko ideální podmínky pro klidný spánek. Síťovina je vyrobena z měkké spandexové bavlny určené pro citlivou dětskou pokožku.

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper.pl